Zobacz film, opisujący zabieg Lipomassage™ oraz metodę Endermologie®


LIPOMASSAGE™ - TO NAPRAWDĘ DZIAŁA!


Istnieje metoda, dzięki której możesz być szczuplejsza dokładnie w tych miejscach, w których chcesz!

Regularne ćwiczenia, zbilansowana dieta, programy odchudzające... zrobiłaś już wszystko aby pozbyć się zbyt obfitych kształtów, a jednak efektów nie widać? Teraz jest sposób aby pozbyć się lokalnych otłuszczeń i cellulitu.

LIPOMASSAGE metodą ENDERMOLOGIE™  - to nieinwazyjna metoda walki z cellulitem i modelowania sylwetki. Rozwiąże Twoje problemy z opornym tłuszczem, cellulitem, czy zwiotczałą skórą. Jest ulubionym tematem prasy kobiecej. Korzystają z niej gwiazdy, ludzie ze świata showbiznesu.

Technika wykonywania zabiegu Endermologie® Endermolab opiera się na unikalnym, opatentowanym procesie: dwie elektronicznie sterowane rolki umieszczone w hermetycznej komorze działają w połączeniu z podciśnieniem. Podciśnienie tworzy fałdę skórną, która jest zwijana przez pierwszą rolkę, a rozwijana przez drugą. Aby osiągnąć pełną mobilizację tkanki, rolki poruszają się wewnątrz głowicy nie tylko ruchem obrotowym wokół własnej osi ale również względem siebie zgodnie ze stanem tkanki i intensywnością wybranego zabiegu. W zależności od programu proces ten jest uzupełniany ciągłym lub rytmicznym podciśnieniem.

Endermologie™ zapewnia znakomite efekty w przypadku otłuszczeń, które są oporne na działanie diety i gimnastyki. Zbita i stwardniała tkanka, która skupia komórki tłuszczowe ulega zmiękczeniu, co pozwala uwolnić i usunąć zlokalizowany  oporny na dietę i gimnastykę tłuszcz. Ponadto fibroblasty stymulują produkcję kolagenu i elastyny, co wzmacnia, napina i tonizuje skórę, a jednocześnie modeluje sylwetkę.

Prestiż - marka Endermologie™

Metoda Endermologie® opracowana przez francuską firmę LPG® Systems jest obecna na rynku od ponad 20 lat (w Polsce od ponad 9 lat) i oferuje estetyczne, sportowe i terapeutyczne zabiegi na ciało, twarz, szyję, dekolt i biust. Skuteczność tej metody potwierdzona jest naukowo – do tej pory powstało ponad 85 badań naukowych, które są dostępne na stronie www.cosire-lpg.com.  Badania kliniczne potwierdzają, iż jest to najskuteczniejsza metoda walki z cellulitem. W Polsce oferuje ją już ponad 300 gabinetów!

Jak wygląda zabieg:

Na trwający 30-40min zabieg ubierzesz się w specjalny  biały kostium Endermowear. Pod okiem naszego specjalisty, przy pomocy nowoczesnej aparatury LPG poznasz w 100% naturalną technikę modelowania sylwetki. Odbędziesz masaż działający na zasadzie generowanego podciśnienia, zwijania i rozwijania fałdu skórnego. Jedna głowica zawija fałd a druga go rozwija. Wałkowany jest on w kilku kierunkach przez samobieżną głowicę zabiegową. Oprócz tego rolki aparatu LPG poruszają się względem siebie. W zalezności od ustawionego programu oraz celu, który chcemy osiągnąć, proces ten jest uzupełniany przez ciągłe i rytmiczne, zmienne podciśnienie. Nasz specjalista wszystko Ci wyjaśni. Na filmach wstawionych powyżej zobaczysz szczegóły. Zabieg jest bezbolesny i skuteczny! Jedynym skutkiem ubocznym endermologii,  jest piękny wygląd!