Zobacz film, obrazujący zabieg Endermolift™
 


 

Endermolift™ metodą Endermologie™ - w 100% naturalny  lifting twarzy, szyi, dekoltu i biustu !

Skóra po upływie 25 lat naturalnie zaczyna tracić swoją jędrność, gładkość i elastyczność, ponieważ spada aktywność fibroblastów odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny. W efekcie tego pojawiają się pierwsze zmarszczki, a skóra staję się luźna i traci blask.

Endermolift™ to unikalna metoda, która w sposób nieinwazyjny wzmacnia skórę przez stymulację fibroblastów pobudzając je do produkcji kolagenu i elastyny. Zabieg jest wyjątkowo delikatny.  Magnetyczne klapki głowicy poruszają się z regulowaną częstotliwością a ich ruch wymusza regulowane na kilku poziomach podciśnienie. Dzięki możliwości zaprogramowania siły podciśnienia i częstotliwości, zabiegi takie jak drenaż, wygładzanie, czy ujędrnianie dostępne są dla każdego rodzaju skóry. Efekty widać już po pierwszym zabiegu: następuje wzrost elastyczności, wygładzenie konturów i poprawa wyglądu skóry.

Wszystkie zabiegi Liftmassage najlepiej łączyć z odpowiednią pielęgnacją. Terapeuta dobiera stosowne kosmetyki, które wprowadza po zabiegu Endermologii. Przepustowość tkanek jest wtedy większa i substancje aktywne zawarte w ampułkach czy kremach są lepiej przyswajane.

Najnowszy aparat LPG™ do Endermologie™ Cellu M6™ Keymodule I wyposażony jest w nową, lżejszą głowicę Endermolift™ pozwalającą na bardziej precyzyjne działanie. Klapki mają zmienioną strukturę i przystosowane są do dwóch rodzajów skóry: normalnej i wrażliwej. Klient ma również możliwość zakupu własnych, sterylnych klapek wielokrotnego użytku (Endermolift™ Kit). Zapewnia to maksymalny komfort klienta i higienę podczas zabiegu.

Endermolift wykonuje się w seriach. Dla uzyskania jak najlepszych efektów, zaleca się zastosowanie minimum 10 zabiegów 2-3 razy tygodniowo. Można wykonywać go również pojedynczo, wówczas traktowany jest jako zabieg pielęgnacyjny skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Wskazania do zabiegu:

- pierwsze oznaki starzenia się skóry

- obwisłość tkanki

- drobne linie i zmarszczki

- cera pozbawiona blasku

- zatrzymywanie wody

- cienie pod oczami

- utrata elastyczności

- podwójny podbródek

Zabieg można wykonywać zarówno u kobiet, jak i mężczyzn.

Przeciwwskazania:

- ogólne stany zapalne, infekcje, rumień słoneczny, obrzęk,

- stany zapalne skóry, opryszczka, trądzik zapalny, egzema, bielactwo,

- leczenie antykoagulantami,

- operacje plastyczne przebyte w ostatnich 6 miesiącach,

- wstrzyknięcie botoksu w ostatnich 4 miesiącach,

- peeling chemiczny, dermabrazja - gdy utrzymują się jeszcze efekty  uboczne